Magic May Fly

Ochucená plovoucí gumová nástraha Illex Magic May Fly je určená převážně pro přívlač na lov pstruhů. 

Řazení produktů

11 položek celkem

Výpis produktů

Gumová nástraha Illex Magic May Fly 5cm Gold Pumpkin (12ks)
210,74 Kč bez DPH
255 Kč
Měrná cena: 21,25 Kč / 1 ks
Kód: 69798
Gumová nástraha Illex Magic May Fly 5cm Chartreuse Pepper (12ks)
210,74 Kč bez DPH
255 Kč
Měrná cena: 21,25 Kč / 1 ks
Kód: 69799
Gumová nástraha Illex Magic May Fly 5cm Sexy Bug (12ks)
210,74 Kč bez DPH
255 Kč
Měrná cena: 21,25 Kč / 1 ks
Kód: 69796
Gumová nástraha Illex Magic May Fly 5cm Super Glow (12ks)
210,74 Kč bez DPH
255 Kč
Kód: 69797
Gumová nástraha Illex Magic May Fly 6,6cm Cola (8ks)
210,74 Kč bez DPH
255 Kč
Měrná cena: 31,88 Kč / 1 ks
Kód: 66375
Gumová nástraha Illex Magic May Fly 6,6cm Coral Pink (8ks)
210,74 Kč bez DPH
255 Kč
Měrná cena: 31,88 Kč / 1 ks
Kód: 66378
Gumová nástraha Illex Magic May Fly 6,6cm Gold Pumpkin (8ks)
210,74 Kč bez DPH
255 Kč
Měrná cena: 31,88 Kč / 1 ks
Kód: 63398
Gumová nástraha Illex Magic May Fly 6,6cm Highlights Yellow (8ks)
210,74 Kč bez DPH
255 Kč
Měrná cena: 31,88 Kč / 1 ks
Kód: 66379
Gumová nástraha Illex Magic May Fly 6,6cm Chartreuse Pepper (8ks)
210,74 Kč bez DPH
255 Kč
Měrná cena: 31,88 Kč / 1 ks
Kód: 63399
Gumová nástraha Illex Magic May Fly 6,6cm Sexy Bug (8ks)
210,74 Kč bez DPH
255 Kč
Měrná cena: 31,88 Kč / 1 ks
Kód: 66376
Gumová nástraha Illex Magic May Fly 6,6cm Super Glow (8ks)
210,74 Kč bez DPH
255 Kč
Měrná cena: 31,88 Kč / 1 ks
Kód: 66377

Ovládací prvky výpisu

11 položek celkem