VĚRNOSTNÍ PROGRAM!!

Věrnostní program MojePřívlač.cz


Členem věrnostního programu MojePřívlač.cz se stáváte automaticky po registraci na stránkách www.mojeprivlac.cz nebo při požádání v kamenné prodejně MojePřívlač v Písku. 

Ihned po registraci získáváte automatickou slevu na každý nákup 5%!! 


Proto, aby bylo možné využití slevu při nákupu na eshopu mojeprivlac.cz musíte být přihlášení do svém účtu. Přihlášenému uživateli se ceny automaticky přepočítávají dle aktuální slevy a zobrazují se jak v košíku, tak u každého produktu. Pro využití slevy v kamenné prodejně, je nutné uskutečnit objednávku přes eshop www.mojeprivac.cz a zvolit možnost osobního odběru zboží. Bez splnění těchto podmínek není možné nárokování si slevy!


Slevový program Mojepřívlač.cz

0 - 4.999 Kč = Sleva 5% (základní sleva pro registrované)
5.000 - 9.999 Kč = Sleva 8% (základní sleva pro registrované 5% + 3% sleva)
10.000 - 19.999 Kč = Sleva 10% (základní sleva pro registrované 5% + 5% sleva)
20.000 - 49.999 Kč = Sleva 13%
(základní sleva pro registrované 5% + 8% sleva)
50.000 a více = Sleva 15%
(základní sleva pro registrované 5% + 10% sleva)

Na některé vybrané zboží jako jsou dárkové poukazy, již zlevněné zboží, akční zboží a zboží ve výprodeji se sleva nemusí vztahovat!!

Jsme rádi, že se k nám spokojeně vracíte, a tak jsme se rozhodli Vás za to odměnit. Ve chvíli, kdy součet Vašich objednávek přesáhne historicky hodnotu 50 000Kč budete zařazeni do VIP Clubu MojePřívlač, kde získáte k základní slevě pro registrované 5% ještě dodatečnou slevu 5% VIP Clubu MojePřívlač, tedy celkem 10% slevu na jakýkoli nákup jakéhokoli zboží, včetně zboží na které se klasické věrnostní slevy nevztahují.