Registrujte se a získejte 5% slevu! Doprava po ČR při objednávce nad 2000Kč zdarma. Doprava na Slovensko zdarma při objednávce nad 3000Kč!

Kontakty

Martin Vaněček

Email: info@mojeprivlac.cz

Telefon: 774517887

IČ: 48216356 a DIČ: CZ7301281900

instagram-icon_1057-2227facebook logo

 

Kde nás najdete?

Najedete nás v Písku v ulici Pražská 313

prodejna

https://goo.gl/maps/B3yn2XZrhHANUfsV6 

https://mapy.cz/s/dujopabobo

 Jak se k nám dostanete?

Autem:   Směr od Českých Budějovic - projeďte okolo Písku po hlavním tahu na Prahu a sjeďte prvním sjezdem, který je cca 100 metrů za cedulí Písek. Odbočte vpravo a vraťte se zpět do Písku. Pokračujte po hlavní silnici a náš obchod najdete po levé straně kousek nad čerpací stanicí Benzina.

              Směr od Prahy - první sjezd před Pískem směr Dobešice. Přejeďte koleje a pokračujte po staré pražské do Písku. Mojí přívlač najdete 500 metrů od cedule Písek po levé straně nad čerpací stanicí Benzina.

                Směr od Tábora – vjeďte do Písku a pokračujte po trase až ke kruhovému objezdu, odbočte vpravo první výjezdem, podjeďte viadukt a jeďte po hlavní silnici (Táborská). Na druhé světelné křižovatce odbočte vlevo na ulici Kolárova. Přejeďte nový most a na kruhovém objezdu odbočte vpravo prvním výjezdem na ulici Pražská.  Prodejna Moje přívlač je cca 400 metrů do kruhového objezdu v mírném kopečku po pravé straně.

Autobusem: MHD Písek – zastávka Pražská, spoje 3, 23 a 55. Z autobusového nádraží k nám jezdí spoje ve směru do Prahy, Příbrami, Blatné, Varvažova, Čimelic a Mirotic. Pokračujte ve směru jízdy autobusu a naše prodejna je cca 250 metrů od zastávky autobusu u hlavní silnice v mírném kopečku.

 

Kontaktujte nás

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: