X-Braid Upgrade X4 200m #3.0/0.296mm 40lb/18kg
Kód: 55450449Související produkty
Novinka
Skladem
UV Nástraha
Gumová Nástraha Keitech Easy Shiner 3'' 7,2cm UV Perch (10ks)
Skladem
(10 ks)
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena:
18,90 Kč / 1 ks
Skladem
Gumová Nástraha Keitech Easy Shiner 3'' 7,2cm AYU (10ks)
Skladem
(13 ks)
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena:
18,90 Kč / 1 ks
Skladem
Gumová Nástraha Keitech Easy Shiner 3'' 7,2cm Violet (10ks)
Skladem
(116 ks)
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena:
18,90 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
YGK X-Braid Upgrade X4 je čtyřpramenná pletená šňůra s vynikající pevností a odolností proti opotřebení. Výrobci se podařilo dosáhnout husté vazby vláken a přidat takové množství impregnace, že se stala mírně tužší, což usnadňuje její použití, ale zároveň si déle zachovává své vlastnosti. Pletená šňůra je univerzální a lze ji bezpečně použít při všech typech přívlačového a castingového rybolovu, stejně jako při lovu u dna. X-Braid Upgrade X4 má jednobarevný povrch s malými barevnými značkami každých 85 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Upgrade X4 |
|---|---|
| EAN: | 4582550710708 |
Novinka
Skladem
Gumová Nástraha Keitech Swing Bait 2,8" 7cm OZ-SP 374S (8ks)
Skladem
(48 ks)
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena:
23,63 Kč / 1 ks
Novinka
Skladem
Gumová Nástraha Keitech Swing Bait 2,8" 7cm Black 001S (8ks)
Skladem
(52 ks)
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena:
23,63 Kč / 1 ks
Novinka
Skladem
Gumová Nástraha Keitech Swing Bait 2,8" 7cm Bluegill 205S (8ks)
Skladem
(11 ks)
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena:
23,63 Kč / 1 ks
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
