X-Braid Upgrade X4 200m #2.5/0.256mm 35lb/16.0kg
Kód: 55450407Související produkty
Novinka
Skladem
Gumová Nástraha Keitech Easy Shiner 3'' 7,2cm Clear Morning Dawn Blue FLK. EA14T (10ks)
Skladem
(78 ks)
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena:
18,90 Kč / 1 ks
Skladem
UV Nástraha
Gumová Nástraha Keitech Easy Shiner 3'' 7,2cm Ice Chartreuse (10ks)
Skladem
(>200 ks)
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena:
18,90 Kč / 1 ks
Detailní popis produktu
YGK X-Braid Upgrade X4 je čtyřpramenná pletená šňůra s vynikající pevností a odolností proti opotřebení. Výrobci se podařilo dosáhnout husté vazby vláken a přidat takové množství impregnace, že se stala mírně tužší, což usnadňuje její použití, ale zároveň si déle zachovává své vlastnosti. Pletená šňůra je univerzální a lze ji bezpečně použít při všech typech přívlačového a castingového rybolovu, stejně jako při lovu u dna. X-Braid Upgrade X4 má jednobarevný povrch s malými barevnými značkami každých 85 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Upgrade X4 |
|---|---|
| EAN: | 4582550710692 |
Novinka
Skladem
Gumová Nástraha Keitech Swing Bait 2,8" 7cm Bluegill 205S (8ks)
Skladem
(11 ks)
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Měrná cena:
23,63 Kč / 1 ks
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
