Libra Lures

Naprostá špička mezi ochucenými gumovými nástrahami pro lov pstruhů přívlačí, tak to jsou nástrahy Libra Lures, které v současnosti drtí svou konkurenci a pevně drží své místo top nástrahy na pstruhy jak mezi závodníky tak mezi ostatními milovníky přívlače.

Řazení produktů

350 položek celkem

Výpis produktů

Gumová nástraha Libra Lures Bleak Slug Tail 8.2'' 21cm - 001 / WHITE (1ks)
128,10 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 12,92 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013660
Gumová nástraha Libra Lures Bleak Slug Tail 8.2'' 21cm - 002 / GHOST (1ks)
128,10 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 12,92 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013677
Gumová nástraha Libra Lures Bleak Slug Tail 8.2'' 21cm - 003 / BLUE WHITEFISH (1ks)
128,10 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 12,92 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013622
Gumová nástraha Libra Lures Bleak Slug Tail 8.2'' 21cm - 009 / GOLD (1ks)
128,10 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 12,92 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013684
Gumová nástraha Libra Lures Bleak Slug Tail 8.2'' 21cm - 011 / HOT ORANGE (1ks)
128,10 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 12,92 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013646
Gumová nástraha Libra Lures Bleak Slug Tail 8.2'' 21cm - 031 / OLIVE WHITEFISH (1ks)
128,10 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 12,92 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013653
Gumová nástraha Libra Lures Bleak Slug Tail 8.2'' 21cm - 120 / VIOLET SHINE (1ks)
128,10 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 12,92 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013707
Gumová nástraha Libra Lures Bleak Slug Tail 8.2'' 21cm - 127 / LIME CHARTREUSE BLUE (1ks)
128,10 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 12,92 Kč / 1 ks
Kód: 5905054017118
Gumová nástraha Libra Lures Bleak Slug Tail 8.2'' 21cm - 132 / MOTOR OIL GREEN (1ks)
128,10 Kč bez DPH
155 Kč
Měrná cena: 12,92 Kč / 1 ks
Kód: 5905054017125
Gumová nástraha Libra Lures Dead Fish 6.7'' 16.7cm - 001 / WHITE (2ks)
164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Měrná cena: 16,58 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013578
Gumová nástraha Libra Lures Dead Fish 6.7'' 16.7cm - 006 / HOT YELLOW (2ks)
164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Měrná cena: 16,58 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013608
Gumová nástraha Libra Lures Dead Fish 6.7'' 16.7cm - 009 / GOLD (2ks)
164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Měrná cena: 16,58 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013554
Gumová nástraha Libra Lures Dead Fish 6.7'' 16.7cm - 031 / OLIVE WHITEFISH (2ks)
164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Měrná cena: 16,58 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013585
Gumová nástraha Libra Lures Dead Fish 6.7'' 16.7cm - 111 / ANGRY CARROT (2ks)
164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Měrná cena: 16,58 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013547
Gumová nástraha Libra Lures Dead Fish 6.7'' 16.7cm - 120 / VIOLET SHINE (2ks)
164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Měrná cena: 16,58 Kč / 1 ks
Kód: 5905054013530
Gumová nástraha Libra Lures Dead Fish 6.7'' 16.7cm - 123 / COSMOS (2ks)
164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Měrná cena: 16,58 Kč / 1 ks
Kód: 5905054017163
Gumová nástraha Libra Lures Dead Fish 6.7'' 16.7cm - 127 / LIME CHARTREUSE BLUE (2ks)
164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Měrná cena: 16,58 Kč / 1 ks
Kód: 5905054017170
Gumová nástraha Libra Lures Dead Fish 6.7'' 16.7cm - 132 / MOTOR OIL GREEN (2ks)
164,46 Kč bez DPH
199 Kč
Měrná cena: 16,58 Kč / 1 ks
Kód: 5905054017187
Gumová nástraha Libra Lures Fatty D’Worm Tournament 55 Apple Green 027 – (Cheese) (12ks)
147,93 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 14,92 Kč / 1 ks
Kód: 50055027
Gumová nástraha Libra Lures Fatty D’Worm Tournament 55 Black 040 (Cheese) (12ks)
147,93 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 14,92 Kč / 1 ks
Kód: 50055040
Gumová nástraha Libra Lures Fatty D’Worm Tournament 55 Coffee Milk 036 (Cheese) (12ks)
147,93 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 14,92 Kč / 1 ks
Kód: 50055036
Gumová nástraha Libra Lures Fatty D’Worm Tournament 55 Dark Yellow 008 (Cheese) (12ks)
147,93 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 14,92 Kč / 1 ks
Kód: 50055008
Gumová nástraha Libra Lures Fatty D’Worm Tournament 55 Glow UV green 000 (Cheese) (12ks)
147,93 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 14,92 Kč / 1 ks
Kód: 50055001-000
Gumová nástraha Libra Lures Fatty D’Worm Tournament 55 Hot Green 026 (Cheese) (12ks)
147,93 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 14,92 Kč / 1 ks
Kód: 50055026
Gumová nástraha Libra Lures Fatty D’Worm Tournament 55 Hot Pink 019 (Cheese) (12ks)
147,93 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 14,92 Kč / 1 ks
Kód: 50055019
Gumová nástraha Libra Lures Fatty D’Worm Tournament 55 Hot Yellow 006 (Cheese) (12ks)
147,93 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 14,92 Kč / 1 ks
Kód: 50055006
Gumová nástraha Libra Lures Fatty D’Worm Tournament 55 Cheese 005 (Cheese) (12ks)
147,93 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 14,92 Kč / 1 ks
Kód: 50055005
Gumová nástraha Libra Lures Fatty D’Worm Tournament 55 Pellet 035 (Cheese) (12ks)
147,93 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 14,92 Kč / 1 ks
Kód: 50055035
Gumová nástraha Libra Lures Fatty D’Worm Tournament 55 Pink Pearl 018 (Cheese) (12ks)
147,93 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 14,92 Kč / 1 ks
Kód: 50055001-002
Gumová nástraha Libra Lures Fatty D’Worm Tournament 55 Red 021 (Cheese) (12ks)
147,93 Kč bez DPH
179 Kč
Měrná cena: 14,92 Kč / 1 ks
Kód: 50055021

Ovládací prvky výpisu

350 položek celkem